Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 225 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty

Wysyłka i śledzenie

PRZETWARZANIE

Większość produktów zostanie wysłana w ciągu 24-48 godzin od złożenia zamówienia (weekendy i święta nie są wliczone). Zostaniesz poinformowany, jeśli pozycja w Twoim zamówieniu nie jest dostępna do natychmiastowej wysyłki. W związku z tym zamówienie może zostać podzielone na różne przesyłki (bez dodatkowych opłat), a produkty zamówione razem nie mogą zostać wysłane tego samego dnia. Jeśli chcesz anulować zamówiony produkt w swoim zamówieniu, po prostu wyślij nam swoją prośbę, przesyłając bilet, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

CENY I CZASY WYSYŁKI

Generalnie dostawa zajmie 9-15 dni, ale ma różne czasy wysyłki do międzynarodowych miejsc docelowych. To tylko przypomnienie, że czas wysyłki jest szacowany i może potrwać dłużej w szczycie sezonu lub z powodu nieprawidłowego adresu.

STAN WYSYŁKI

Możesz śledzić przesyłkę na tej stronie: 17track.net za pomocą numeru śledzenia. Prosimy o przesłanie biletu w ciągu 6 miesięcy od wysyłki, jeśli paczka nie dotrze na czas. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin. Pamiętaj, że zaległe wnioski mogą nie zostać zaakceptowane.