Bezpłatna wysyłka przy zamówieniach powyżej 225 zł
Bezpłatne 30-dniowe zwroty

Zwrot i wymiana

Chcemy, abyś pokochał to, co zamówiłeś. Jeśli coś jest nie tak, daj nam znać. Mamy 30-dniową bezwarunkową politykę zwrotów. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy. Wszystkie zwroty są honorowane w ciągu 30 dni od zakupu. Zalecamy wysłanie paczki z ubezpieczeniem za pomocą możliwej do śledzenia metody wysyłki.

Zwroty muszą być w oryginalnym, NIEUŻYWANYM stanie, w ciągu 30 dni od zakupu. Prosimy o podanie powodu zwrotu. Oryginalne koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Użyj pudełka ochronnego lub owinąć grubym papierem. Przedmiot (y) otrzymany rozpakowany lub bez oryginalnego pudełka będzie podlegał 15% opłacie za uzupełnienie zapasów. Zwrot zostanie dokonany w ciągu dziesięciu (10) dni roboczych od otrzymania paczki. Zwroty są realizowane w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania zwrotu. Wyślemy Ci e-mail z potwierdzeniem, gdy zwrot zostanie zrealizowany.

PAKIETY ODMÓWIONE I NIE DOSTARCZONE

Wszystkie odrzucone przesyłki i niedoręczalne paczki zostaną obciążone opłatą w wysokości 30% opłaty za uzupełnienie zapasów. Opłata za wysyłkę nie podlega zwrotowi.

ZŁA / WADLIWA POLITYKA DOTYCZĄCA POZYCJI

W bardzo rzadkich przypadkach popełniamy błędy w wysyłce. W takiej sytuacji prosimy o kontakt, SportOstroda.com.pl to naprawi. Możemy wymagać od nas zwrotu oryginalnego przedmiotu lub nie.

Zastrzegamy sobie prawo do zażądania zdjęć wysłanego do Ciebie niewłaściwego produktu. W przypadku wszystkich wadliwych elementów należy rozpocząć reklamację, kontaktując się z nami i przesyłając wyraźne zdjęcia niewłaściwego / wadliwego elementu oraz kopię oryginalnej faktury. Zwrot zostanie dokonany w ciągu dziesięciu (10) dni roboczych od otrzymania paczki.